Сайт кафедри довузівської підготовки ОДЕКУ

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) та дотриманням протиепідемічних та карантинних заходів І тур Всеукраїнської олімпіади ОДЕКУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти змушений проводитися онлайн.

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) та дотриманням протиепідемічних та карантинних заходів ІІ тур Всеукраїнської олімпіади ОДЕКУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти змушений проводитися онлайн.

ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених ОДЕКУ

16квітня 2021 року

Одеський державний екологічний університет та Наукове товариство ОДЕКУ (НТ ОДЕКУ) запрошує студентів старших курсів технікумів та коледжів прийняти участь в on-line освітньому заході в рамках якого буде проходити:

  • олімпіададля випускників технікумів та коледжів
  • IVнауково-практична конференція студентів технікумів та коледжів «Сучасні тенденції та перспективи розвитку природничих наук».

Метою олімпіади є підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошук обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання. Метою конференціїє обговорення та пошук рішень актуальних сучасних питань та розвитку природничих наук, встановлення контактів та обмін досвідом між студентською молоддю.

Умови участіу заході:

  • до 5 квітня заповнити заявку на участь;
  • до 12 квітня надіслати на адресу scientists.osenu@gmail.com тези доповіді учасника конференції (не більше 3 сторінок, обов’язково повних) та рецензію наукового керівника (уякості рецензії приймається підпис наукового керівника на титульній сторінці тезіз написом «Рекомендовано до друку»).